Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Finansowy

FAIR FINANCE24 sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Piastowska 7

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz ryzyka niewypłacalności i rentowności klientów

  • Przygotowywanie prognoz finansowych spółki

  • Udział w procesie przygotowania budżetu spółki

  • Kontrola realizacji prognoz ryzyka i budżetu spółki

  • Analiza finansowa spółki (bilansu, rachunku zysku i strat)

  • Wsparcie w kontroli kosztów spółki

  • Sporządzanie raportów ad hoc dla zarządu i wsparcie innych działów w spółce

  • Ścisła współpraca z działem księgowym

  • Wsparcie innych działów w spółce

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Analityka finansowego lub pokrewnym

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne w zakresie finansów / kontrolingu / ekonometrii

  • Dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Doświadczanie w pracy z MS Excel

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczenie w finansach, analizie ryzyka

  • Znajomość PowerQuery i metod przetwarzania danych

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie wprowadzającej innowacyjne rozwiązania na rynku finansowym w Polsce

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kompleksowe przygotowanie do pracy i szkolenia

  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon, oprogramowanie

Fair Finance24 Sp. z o.o. to firma działająca w branży finansowej, którą tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Wyznaczyliśmy sobie za cel zaoferowanie usług o najwyższym na rynku standardzie i poziomie bezpieczeństwa.

Pragniemy być firmą przyjazną klientowi oraz tworzącą narzędzia zapewniające stabilną i długookresową współpracę z naszymi Partnerami Biznesowymi.

Przewiń do profilu firmy