Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

ANALITYK FINANSOWY

Grupa Inwestycyjna HOSSA SAO firmie

  • Władysława IV 43, 81-395 Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy czołowym deweloperem na rynku Trójmiasta z 30-letnim doświadczeniem. Prowadzimy działalność w zakresie inwestycji oraz budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Zbudowaliśmy tętniące życiem dzielnice miast, m.in. gdański Garnizon, który jest doskonałym przykładem przestrzeni mixed-use czy też Chwarzno-Wiczlino w Gdyni - dzielnicę zrównoważonego rozwoju. Nasze osiedla, m.in. Fort Forest, CentralPark, Wiczlino-Ogród czy też Wiszące Ogrody cieszą się wciąż uznaniem i zainteresowaniem mieszkańców Trójmiasta. Staramy się być blisko lokalnej społeczności, dlatego też jesteśmy partnerem wielu lokalnych wydarzeń. Nieustanny i dynamiczny rozwój firmy gwarantuje naszym pracownikom zdobycie cennego doświadczenia oraz szerokie perspektywy zawodowe.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:

  • rozliczanie budżetów wykonanych projektów inwestycyjnych zgodnie z przyjętymi wzorcami,
  • weryfikacja i ewidencjonowanie dokumentacji dot. rozliczania budżetów projektów inwestycyjnych,
  • kontrola i wyjaśnianie niezgodności w dokumentacji projektowej,
  • wsparcie przy procesie budżetowania projektów inwestycyjnych,
  • przygotowywanie raportów analitycznych,
  • wsparcie przy przygotowywaniu okresowych raportów oraz danych do instytucji finansujących,
  • stała współpraca z działem księgowości oraz działami operacyjnymi,
  • udział w projektowaniu nowych i przekształcaniu funkcjonujących systemów rachunkowości zarządczej,  budżetowania i kontrolingu.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse lub pokrewne),
  • mile widziani studenci ostatniego roku studiów kierunkowych - rachunkowość, finanse lub pokrewne,
  • znajomość zagadnień nowoczesnej kalkulacji kosztów i rachunkowości zarządczej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • doświadczenie w pracy w dziale analiz lub dziale finansowym będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do wykonywania pracy opartej na codziennej powtarzalności zadań,
  • analityczny sposób myślenia, skrupulatność i samodzielność w rozwiązywaniu zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań i zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

CO OFERUJEMY:

  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • kartę multisport, ubezpieczenie na życie.

Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk aplikowania,

znajdujący się na dole ogłoszenia.

Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne