Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

PRAGMAGO SAO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kontrolera Finansowego

  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Działów Sprzedaży, Marketingu i Ryzyka

  • aktualizacja cyklicznych raportów i prezentacji

  • praca z bazami danych i plikami źródłowymi, w tym walidacja danych w bazach

  • testowanie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • biegła znajomość MS Excel, praktyczna znajomości pakietu Office

  • mile widziana znajomość MS Access/MsSQL lub chęć zdobycia kompetencji w tym obszarze,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (na przykład finanse, rachunkowość, ekonometria, statystyka, informatyka)

  • mile widziana znajomość Power BI

To oferujemy

  • samodzielność i przestrzeń do własnych inicjatyw, pomysłów i rozwiązań

  • możliwość częściowej pracy home office

  • pracę w organizacji stanowiącej awangardę w polskiej branży fintechowej

  • możliwości rozwoju i awansu

PRAGMAGO SA

PRAGMAGO SA - jest to firma oferująca usługi finansowe B2B notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby

  • samodzielnej oraz wykazującej inicjatywę

  • zadaniowej i nastawionej na realizację celów

  • z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi i wyciągania wniosków

  • komunikatywnej i zorganizowanej (komunikacja z klientami wewnętrznymi)

  • nastawionej na rozwój