Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Finansowy

eSky.pl S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie prognoz krótkoterminowych, budżetów rocznych i modeli wieloletnich

  • Estymacja wyniku finansowego

  • Przygotowywanie analiz finansowych wspierających podejmowanie decyzji biznesowych

  • Budowa modeli kalkulacyjnych dla biznesplanów, budżetowania, prognozowania i analizy wyników firmy

  • Analiza przyczyn źródłowych dla odchyleń wartości aktualnych od prognozowanych oraz prezentowanie wniosków

  • Rozwój rozwiązań oraz narzędzi wspierających proces budżetowania, raportowania oraz modelowania finansowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, matematyka, ekonomia)

  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej

  • doświadczenie w tworzeniu modeli finansowych, prognoz krótkoterminowych i budżetów

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość programu Excel

  • wysoki poziom samodzielności

  • umiejętności analityczne, wnioskowania, komunikacji

  • umiejętności wizualizacji informacji liczbowych, prezentowania wyników analiz

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość systemu Microsoft Navision

  • znajomość Tableau lub innych narzędzi BI

  • znajomość MS SQL

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży e-commerce z ugruntowaną pozycją na rynku, liderem w swojej branży, z centralą w Polsce

  • Duże możliwości rozwoju – praca w doświadczonym zespole z ekspertami w swojej dziedzinie, możliwości dalszego rozwoju w obranej ścieżce zawodowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku