Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

HREIT S.A.

  • Zabrska 20, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

HREIT S.A.

Zabrska 20

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie przełożonego, w tym przygotowywanie raportów i analiz danych finansowych;

  • przygotowywanie plików i modeli do prognoz i budżetów;

  • analiza danych finansowych i ich weryfikacja pod kątem jakości i dokładności;

  • udział w projektach z zakresu wdrażania i doskonalenia narzędzi raportowania i analiz;

  • regularna współpraca z innymi Działami Firmy (m.in. Dział Sprzedaży, Dział Realizacji Inwestycji, Dział Akwizycji);

  • bieżąca kontrola kosztów projektu, w odniesieniu do zakładanego budżetu;

  • wsparcie w procesie wdrażania systemów klasy CRM/ERP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów (finanse, ekonomia, zarządzanie);

  • zaawansowana znajomość MS Excel, w tym podstawowa znajomość Power Query oraz VBA;

  • umiejętność analizy dużych ilości danych z kilku źródeł;

  • podstawowa znajomość systemów FK (Optima);

  • sumienność, dokładność i skrupulatność;

  • chęć nauki i nastawienie na rozwój.

Mile widziane

  • minimum rok doświadczenia w dziale kontrolingu/analiz.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia;

  • elastyczne podejście do formy zatrudnienia (UoP, B2B);

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się spółce deweloperskiej o ogólnopolskim zasięgu;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

HREIT S.A.

HRE Investments to niezależny holding inwestycyjny typu private equity działający w sektorze nieruchomości. Zajmuje się inwestowaniem kapitału własnego oraz w imieniu polskich i międzynarodowych inwestorów prywatnych jak i instytucjonalnych.

Przewiń do profilu firmy