Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Finansowy

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie analiz i kalkulacji na potrzeby Zarządu i Działu Kontrolligu

  • Udział we wdrożeniu systemu BI

  • Raportowanie statystyczne

  • Analiza trendów i odchyleń

  • Komunikacja ze Spółkami w Grupie Kapitałowej celu otrzymywania niezbędnych układów bazy danych

  • Automatyzacja procesów raportowania i kalkulacji

  • Wsparcie controllingowe spółek zależnych w Europie

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, lub jesteś w trakcie studiów magisterskich (preferowane kierunki: Finanse i rachunkowość)

  • Masz minimum roczne doświadczenie w pracy z danymi finansowymi

  • Znasz podstawy rachunkowości zarządczej

  • Znasz narzędzia (SQL, Power Query itp.)

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomości języka angielskiego pakietu MS Office a przede wszystkim MS Excel

  • Masz dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz współpracy w zespole, jesteś terminowy i zdyscyplinowany/a

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 150 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych

z krwi pępowinowej przy porodzie. Jakość PBKM potwierdzają liczne certyfikaty i zaufanie jakim darzą nas takie instytucje jak Ministerstwo Zdrowia, czy Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.