Oferta pracy

Analityk Finansowy

Echo Investment S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzenie wycen zgodnie z MSSF i MSR w tym SCN,

  • zarządzanie rozliczaniem czasu pracy przy danych projektach

  • sporządzenie oraz raportowanie wykonania budżetu

  • uzgadnianie zarządczego podejścia do kosztów z podejściem rachunkowym

  • kalkulacja rezerw i rozliczanie kart VISA

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze rachunkowości, finansów, ekonomii lub matematyki)

  • biegła znajomość programu Excel

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, sumienność i dokładność

  • wysoka komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • otwartość na nowe wyzwania i motywacja do samodzielnej, dalszej nauki

  • umiejętności analityczne, w tym umiejętność interpretacji i prezentacji przygotowanych danych

Mile widziane

  • wiedza i doświadczenie z zakresu finansów, rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę na zastępstwo min. 2 lata

  • kafeterię benefitów Sodexo w tym karta sportowa Medicover Sport i prywatna opieka medyczna LuxMed

  • przyjazną atmosferę oraz pracę w nastawionym na współpracę zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • inicjatywy dobroczynne

Echo Investment jest deweloperem, budującym w trzech sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Przewiń do profilu firmy