Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Finansowy - konsolidacja sprawozdań finansowych grupy

Manroland PolskaO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Konsolidacja finansów grupy (raportowanie miesięczne, śródroczne oraz roczne, roczny budżet i prognozy)

  • Zapewnienie terminowego miesięcznego raportowania na poziomie grupy oraz poszczególnych dywizji

  • Koordynowanie zadań doraźnych z kierownikami dywizji i kontrolerami spółek zależnych

  • Utrzymanie bazy danych do prowadzenia konsolidacji

  • Praca na zaawansowanych arkuszach Excel

  • Wsparcie przy procesach M&A

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka/kontrolera finansowego

  • Znajomość zasad finansowej konsolidacji spółek

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia/rachunkowość/finanse

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie

  • Umiejętność budowania relacji, samodzielność

Mile widziane

  • Doświadczenie z narzędziami do konsolidacji (typu Essbase, Infor Consolidations, lub podobne)

  • Znajomość IFRS

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy stacjonarnej lub zdalnej

  • Całkowite wyposażenie „biura domowego” w sprzęt IT

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Praca w zgranym zespole

  • Praca w 50% w języku angielskim

Manroland Polska

Firma manroland Polska jest oddziałem jednej ze spółek należącej do Langley Holdings.

Langley Holdings to działający na całym świecie koncern inżynieryjno-produkcyjny, dostarczający dobra kapitałowe. Grupa składa się z 7 dywizji, a nasze firmy są zdecydowanymi liderami na rynku lub też zajmują mocne pozycje niszowe w swoich dziedzinach. Do zlokalizowanego w Polsce działu kontrolingu poszukujemy:

Przewiń do profilu firmy