Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Finansowy / Kontroler Finansowy

GRUPA PRZEMYSŁOWA BALTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

GRUPA PRZEMYSŁOWA BALTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Na Ostrowiu 15/20

Gdańsk

Grupa Przemysłowa Baltic jest holdingiem, który opiera się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu Stoczni Gdańskiej, GSG Towers, Baltic Operator i Energomontaż Północ Gdynia.  Działamy aktywnie na polu produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu offshore, energetyki wiatrowej, konstrukcji infrastrukturalnych oraz okrętownictwa. Jako grupa zatrudniamy łącznie ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, zarówno technicznych, produkcyjnych jak i administracyjnych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

ANALITYK FINANSOWY / KONTROLER FINANSOWY

Zakres obowiązków:

  • kontrola i rozliczanie kosztów produkcji wraz z prowadzeniem procesu zamknięcia miesiąca
  • przygotowywanie cyklicznych oraz bieżących raportów i analiz na potrzeby kierownictwa Spółki i Grupy
  • kontrola wydatków w porównaniu do budżetu, wraz z analizą odchyleń i prawidłowością księgowań na poszczególne MPK
  • tworzenie nowych narzędzi controllingowych
  • rozliczanie prowadzonych projektów
  • udział w przygotowywaniu budżetu Spółki oraz prognozach finansowych
  • weryfikacja poprawności ustawień systemów (ERP i BI)
  • weryfikacja stosowanych procedur (kontrola wewnętrzna)
  • analiza danych finansowych

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne/finanse/controlling
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość narzędzi controllingowych w szczególności aplikacji typu BI będzie dodatkowym atutem
  • wiedza praktyczna z zakresu finansów przedsiębiorstw
  • praktyczna znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej i finansowej
  • znajomość zasad działania systemów ERP (znajomość systemu IFS lub Impuls Evo będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel – na poziomie zaawansowanym
  • dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikatywne w mowie i piśmie wraz z zdolnością prezentacji i uzasadniania przygotowanych przez siebie analiz
  • dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • elastyczna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza (B2B)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • praca w polskiej firmie z wieloletnią tradycją
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Grupa Przemysłowa Baltic Sp z o .o .

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa Przemysłowa Baltic Sp z o.o.  z siedzibą Warszawie (00-400) przy ul. Nowy Świat 6/12 moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku) w celu przeprowadzenia przez Grupę Przemysława Baltic z siedzibą w Warszawie (00-400) przy ul. . Nowy Świat 6/12 procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji w okresie 6 miesięcy po zakończeniu rekrutacji, na którą aktualnie aplikuję.

Ogłoszenie archiwalne