Oferta pracy

Analityk Finansowy - Kontroler Finansowy

Sage Sp. z o.o.O firmie

Sage Sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 132

Warszawa

Podstawowe informacje

  • Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy nowe, samodzielne stanowisko w strukturach wewnętrznego działu finansowego.

Do głównych zadań należeć będzie przede wszystkim wsparcie biznesu, następnie współpraca z Grupą Sage (Niemcy i UK), kontroling działalności operacyjnej, proces prognozowania jak również raportowanie i zamykanie miesiąca.

Główne zadania:

  • przygotowywanie danych i zestawień w celu bieżącego przeglądu sytuacji finansowej firmy
  • analiza realizacji budżetów kosztowych przez poszczególne zespoły
  • analiza rentowości produktów, kanałów sprzedaży, linii biznesowych
  • budowa wskaźników finansowych (KPI) dla różnych procesów i kontrola ich wykonania
  • edukacja działów biznesowych w zakresie wskaźników, miar, budżetów finansowych
  • dostarczanie informacji zarządczej niezbędnej do realizacji celów biznesowych
  • poszukiwanie usprawnień w procesach biznesowych przekładających się na niższe koszty i wyższą efektywność
  • współpraca z finansami regionu i Grupy w zakresie projektów finansowych, a także raportowania wyników finansowych
  • przygotowywanie założeń budżetowych w zakresie struktury kosztowej oraz wskaźników operacyjnych
  • kwartalne aktualizacje budżetu
  • przygotowywanie bieżących prognoz finansowych
  • zamykanie miesiąca / raportowanie
  • współpraca z lokalnym zespołem księgowym - poprawne i pełne odzwierciedlenie zdarzeń gospodarczych, wyników finansowych
  • odpowiedzialność za lokalny system raportowania - jego utrzymanie i rozwój

Oczekujemy:

  • co najmniej 3 lat doświadczenia w środowisku międzynarodowym
  • zaawansowanej znajomości j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • wykształcenia wyższego o kierunku finansowym lub matematycznym
  • zaawansowanej znajomość MS Office, a także narzędzi ERP i BI

Mile widziane:

  • ACCA/CIMA - w trakcie lub ukończony
  • znajomość systemów Symfonia, Hyperion, QlickView, Power BI
  • doświadczenie w pracy w firmie opartej na abonamentowym modelu biznesowym
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów finansowych

Oferujemy:

  • stabilne miejsce pracy w międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie podstawowe + bonus roczny
  • dodatkowe 5 dni płatnego urlopu rocznie do wykorzystania na wolontariat
  • dodatkowe benefity z okazji Świąt, Dnia Dziecka itp.
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • Sage Academy – 3,5 tys. szkoleń online
  • dedykowany pakiet szkoleń
  • dofinansowanie do nauki, studiów
  • usługi konsjerż
  • dofinansowanie do parkingu
  • home office 1-2x w tygodniu z opcją rozszerzenia (teraz praca w biurze niewymagana)
  • po zakończeniu trybu home-office pracę w wysokiej jakości biurze (Ochota)
  • opcje na akcje firmy Sage w przyszłości

Benefity

  • Bonus
    roczny
  • Opcje na akcje spółki Sage
  • Praca
    z domu
  • Szkolenia techniczne
  • Multisport
  • Opieka
    medyczna
  • Parking
    dla rowerów
  • 5 dodatkowych wolnych dni na wolontariat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy