Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk finansowy - Kontroler

  • Nowa Sarzyna, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2015-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Ciech SA jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego
    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
    Nr ref.: GCAF/30/2015
    Miejsce pracy: Nowa Sarzyna
    Oferujemy:
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    Twoje zadania:
    • Opracowywanie danych do procesu planowania i prognozowania
    • Przygotowywanie i analiza raportów sprzedaży na potrzeby Zarządu oraz kluczowej kadry kierowniczej
    • Wykonywanie kalkulacji cenowych oraz analiz rentowności grup produktów
    • Prowadzenie baz danych dot. sprzedaży
    • Zapewnienie wsparcia dla służb handlowych w procesach planowania i prognozowania
    • Przygotowywanie prezentacji sprzedażowych
    • Współudział w wykonywaniu kalkulacji kontraktów handlowych
    • Sporządzenie raportów i analiz dot. przeterminowanych należności
    • Ocena finansowa projektów inwestycyjnych i raportowanie na potrzeby Spółki oraz Grupy Kapitałowej
    • Udział w procesie rozwoju systemu controllingu w Spółce, w tym wdrożenie systemu finansowo-księgowego (ERP)
    Nasze wymagania:
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość)
    • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy w obszarze controllingu
    • Znajomość zagadnień związanych z controllingiem, umożliwiająca samodzielne przygotowywanie analiz finansowych oraz raportów
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym efektywną komunikację
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu MS Excel (znajomość programów
      z modułem finansowym i controllingowym będzie dodatkowym atutem)
    • Zdolności analityczne
    • Samodzielność w wykonywaniu zadań, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 NR 101 poz. 926 z późn. zm). Zostałem/am poinformowany/a, że CIECH S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Puławskiej 182, staje się administratorem danych osobowych, podanych w trakcie rejestracji w bazie kandydatów do pracy CIECH S.A., utworzonej doraźnie na potrzeby obecnego procesu rekrutacji i usuwanej niezwłocznie po zakończeniu tego procesu. Kandydatowi do pracy w CIECH S.A. przysługują uprawnienia do: poprawiania danych osobowych, podanych w trakcie procesu rejestracji, uzyskania treści przetwarzanych danych na jego temat oraz żądania zakończenia świadczenia ww. usług przez CIECH S.A. i usunięcia danych osobowych.