Analityk Finansowy

SALUMANUS sp. z o.o. O firmie

SALUMANUS sp. z o.o.

Walerego Sławka 8a

Kraków

Salumanus Sp. z.o.o - polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku nowoczesnych technologii, zajmująca się sprzedażą i doradztwem w zakresie sprzętu teleinformatycznego i rozwiązań sieciowych poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • przygotowanie analiz dotyczących sprzedaży, gospodarki magazynowej,
    logistyki oraz innych procesów operacyjnych; identyfikacja trendu,
    korelacji i powiązań w tym zakresie
  • przygotowanie operacyjnych raportów w zakresie sprzedaży
    i rentowności poszczególnych produktów, pozostałych obszarów
    i centrów działalności spółki
  • opracowywanie i monitorowanie KPI
  • opracowanie procesu raportowania wewnętrznego
    oraz jego automatyzacja
  • wsparcie analityczne poszczególnych pracowników
  • współpraca przy tworzeniu nowych funkcjonalności systemów BI
  • rekomendowanie zmian na podstawie przeprowadzonych analiz
  • prezentowanie analiz i raportów na rzecz kierownictwa firmy

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o profilu kierunkowym
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie analizy danych finansowych w firmie z branży handlowej lub produkcyjnej,
  • zdolności analityczne oraz umiejętność zbierania, selekcji danych i formułowania wniosków
  • inicjatywa, komunikatywność
  • proaktywne podejście do zadań i otwartość na nowe wyzwania
  • biegła znajomość Excel
  • znajomość Access, Visual Basic, SQL będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy (praca na samodzielnym stanowisku)

Co oferujemy?

  • Zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Pracę z ciekawymi, ambitnymi osobami
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Możliwość gry w piłkę nożną, kartę MultiSport
  • Pakiety medyczne i możliwość ubezpieczenia grupowego
Wysyłając moje zgłoszenie i dane osobowe oświadczam, iż wyrażam zgodę w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „RODO”) na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach do celu aktualnych i przyszłych rekrutacji przez Spółkę pod firmą Salumanus Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 8A wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000354228, (REGON: 12120630500000, NIP: 679303336).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy