Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Finansowy

OPAKOMET S.A.O firmie

OPAKOMET S.A.

Karola Łowińskiego 7d

Kraków

OPAKOMET Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie przy ulicy Karola Łowińskiego 7D producent opakowań z tworzyw sztucznych o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem produkcji poszukuje kandydatów na stanowisko:

ANALITYK FINANSOWY

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz rachunkowości zarządczej
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego
  • znajomość zagadnień planowania strategicznego i operacyjnego
  • znajomość zagadnień analizy finansowej oraz controllingu
  • umiejętności analityczne, innowacyjność, kreatywność oraz otwartość na nowe rozwiązania
  • umiejętność pracy w zespole

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie budżetów Spółki
  • monitorowanie wszelkich aspektów rachunkowości Spółki
  • sporządzanie raportów dotyczących sprzedaży, produkcji itp.
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych na potrzeby Zarządu
  • sporządzanie niezbędnych informacji dla instytucji zewnętrznych

OFERUJEMY:

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w rozwojowej branży
  • atrakcyjne warunki finansowe pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatna opieka medyczna

Aplikację zawierającą CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne