Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk finansowy

FG ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Wejdź na naszą www i sprawdź z kim współpracujemy ! www.fgenergy.pl

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Będziesz odpowiedzialny za następujące zadania:

  • przygotowywanie analiz finansowych w zakresie OZE i przygotowywanie raportów dotyczących wybranych elementów sprawozdań finansowych
  • uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, prognoz finansowych i planu wieloletniego
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz w rozliczaniu comiesięcznych wyników firmy
  • kalkulację i analizę rezerw kosztowych i sprzedażowych
  • tworzenie modeli finansowych wraz z analizą opłacalności i wykonalności

Nasze wymagania są następujące:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe, zarządzanie, kontroling
  • umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia budżetów oraz długoterminowych prognoz finansowych
  • samodzielności oraz umiejętnością pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole

W zamian oferujemy:

  • stabilną pracę w rozwijającej się spółce
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • nowoczesne biuro i komfortowe miejsce pracy
  • miłą i przyjazną atmosferę w zespole
Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Ogłoszenie archiwalne