Więcej informacji o działalności firmy na stronie: www.kzn.pl W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Niniejszym oświadczam, iż na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) oraz w oparciu o ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 1781) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie pod adresem: ul. Półłanki 25, 30-740 Kraków (dalej: Spółka), zawartych w dokumentach aplikacyjnych lub w inny sposób przeze mnie dostarczonych, zwłaszcza w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV, jak również listem motywacyjnym, dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Wyrażam ponadto zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych powyżej na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w Spółce w przyszłości, tj. w okresie następnych dwunastu miesięcy, liczonych od zakończenia procesu rekrutacyjnego, do którego dokumenty aplikacyjne zostały przedłożone.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "BIEŻANÓW"SP. Z O.O.O firmie

  • Półłanki 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 16 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "BIEŻANÓW"SP. Z O.O.

Półłanki 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie procesów finansowych Spółki oraz grupy kapitałowej,

  • analiza i interpretacja sprawozdań Spółki oraz grupy kapitałowej,

  • sporządzanie niezbędnych raportów w tym zakresie,

  • ocena opłacalności inwestycji i projektów,

  • współuczestnictwo w procesie pozyskiwania źródeł finansowania działalności w tym (analiza kondycji finansowej w kontekście ryzyka kredytowego, współpraca w zakresie przygotowywania dokumentacji kredytowej, oraz dotacyjnej itp.).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana praktyka w banku)

  • znajomość zagadnień rachunkowości,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków,

  • elastyczność,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • możliwość zwiększania kompetencji i doświadczenia zawodowego

  • prywatna opieka medyczna,

  • świadczenia z funduszu socjalnego,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów”, spółka-matka Grupy KZN Bieżanów jeden z liderów segmentu infrastruktury szynowej w Polsce i Europie. Producent innowacyjnych rozwiązań dla nawierzchni szynowych – kolej,

tramwaj, metro; które dostarcza wraz z kompleksowymi usługami logistycznymi, budowlanymi i serwisowymi.

Przewiń do profilu firmy