Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

ABAN FUND sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz ekonomicznych (w tym: prognoz finansowych i analiz opłacalności);

  • sporządzanie analiz rynkowych ma bazie pozyskanych informacji;

  • sourcing potencjalnych projektów inwestycyjnych;

  • bieżąca współpraca z zespołami spółek portfelowych obejmująca zaangażowanie w:

  • nadzór i wsparcie start-upów (analiza przedstawianej dokumentacji finansowej), pomoc w sporządzaniu prezentacji, pitch decków, etc.;

  • wsparcie start-upów w rozliczaniu środków otrzymanych od ABAN Fund;

  • generowanie pomysłów zwiększających wartość start-upów;

  • poszukiwanie dodatkowego kapitału dla spółek portfelowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki związane z finansami przedsiębiorstw;

  • umiejętność sporządzania prognoz finansowych;

  • mile widziane doświadczenie związane z funduszami seed/VC, lub aplikowaniem o środki dotacyjne i rozliczaniem projektów współfinansowanych dotacjami;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;

  • dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel;

  • duża samodzielność w rozwiązywaniu problemów;

  • dyspozycyjność min. 2 dni w tygodniu (miejsce pracy: Kraków-Podgórze).

To oferujemy

  • unikalne doświadczenie zawodowe w środowisku innowacji i przedsiębiorczości;

  • pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego;

  • system benefitów – karta Medicover Sport.

O nas

ABAN Fund to fundusz inwestycyjny wczesnej fazy tworzony przez zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem nabytym na styku nowych technologii, ochrony zdrowia i finansów. Do współpracy z wyselekcjonowanymi innowatorami wnosimy nie tylko kapitał, ale przede wszystkim wsparcie merytoryczne oraz wypracowane relacje. W chwili obecnej w portfelu funduszu znajduje się 15 start-upów. Fundusz został wybrany do współpracy przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jako jeden z tzw. funduszy Bridge Alfa.

Więcej o naszym funduszu na stronie: http://abanfund.vc