Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

PRECAPITAL PRIME sp. z o.o. sp. k.

7 00012 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Armii Krajowej 25

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Analiza opłacalności projektów inwestycyjnych;

  • Analiza rentowności biznesu według produktów, klientów itp.;

  • Analiza marżowości spółek zależnych oraz ich kosztów działalności;

  • Przygotowywanie regularnych raportów zarządczych;

  • Tworzenie analiz i raportów ad hoc na potrzeby zarządu;

  • Udział w kreowaniu polityki optymalizacji kosztów i przychodów;

  • Samodzielna analiza wyników poszczególnych segmentów biznesowych i udział w tworzeniu strategii ich rozwoju;

  • Planowania finansowe krótko- i długookresowe, sporządzanie budżetów, prognoz i analiz finansowych;

  • Udział w pozyskiwaniu finansowania dla spółek;

  • Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze: finanse, analizy finansowe, controlling, doradztwo biznesowe/transakcyjne;

  • Znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym (bardzo dobra znajomość Excel z obsługą makr i VBA);

  • Doświadczenie praktyczne w rozwijaniu i wdrażaniu narzędzi raportowych, , planistycznych oraz automatyzacji wykonywanych raportów;

  • Zdolności w zakresie myślenia analitycznego;

  • Znajomość produktów i instrumentów finansowych wykorzystywanych w zarządzaniu płynnością i ryzykiem finansowym;

  • Wykształcenie w dziedzinie finansów, rachunkowości, ekonomii lub w trakcie zdobywania kwalifikacji zawodowych w dziedzinie rachunkowości / rachunkowości zarządczej (np. CIMA, ACCA);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym efektywną komunikację biznesową w zakresie wykonywanych obowiązków.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się prywatnym funduszu typu „family office” inwestującym głównie w nieruchomości, spółki technologiczne oraz projekty wspierające proces transformacji energetycznej;

  • Duże i zróżnicowane tematy projektowe umożliwiające wszechstronny rozwój zawodowy;

  • Wsparcie ze strony pozostałych współpracowników;

  • Pakiety medyczne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Precapital to spółka, działająca jako prywatny fundusz zarządzany w modelu „family office”, inwestująca w nieruchomości (grunty pod zabudowę mieszkaniową, kamienice, budynki usługowe), projekty związane z odnawialnymi źródłami energii oraz nowe technologie. W związku z rosnącą ilością projektów inwestycyjnych, poszukujemy osoby do wsparcia zespołu Precapital w codziennych zadaniach administracyjnych.