Oferta pracy

Analityk finansowy

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Kruszwica

    Kruszwica, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie i interpretowanie wyników finansowych,

  • Sporządzanie analiz finansowych, zestawień i planów operacyjnych,

  • Kontrola kosztów,

  • Współpraca z osobami zarządzającymi poprzez dostarczanie informacji i danych potrzebnych do efektywnego podejmowania decyzji biznesowych,

  • Wspieranie działu handlowego w kalkulacjach,

  • Udział w projektach Capex oraz dotyczących optymalizacji procesów biznesowych,

  • Międzynarodowa współpraca z kontrolerami/analitykami finansowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finansowe i ekonomiczne),

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale finansowym,

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),

  • Umiejętność logicznego myślenia,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

  • Mile widziane będzie doświadczenie w branży agrobiznesu oraz znajomość standardów IFRS i USGAAP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie do karty Multisport, paczki świąteczne, dofinansowanie do nauki języka angielskiego/studiów oraz szkoleń),

  • Premię roczną do wynagrodzenia,

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Pracuj.pl dla Firm

Dla naszego klienta – firmy Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica” S.A., szukamy osoby na stanowisko: Analityk finansowy.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.