Oferta pracy

Analityk Finansowy

Pracuj.pl dla Firm

  • Łaziska Górne

    Łaziska Górne, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza opłacalności modeli biznesowych oraz zbieranie i analiza wymagań biznesowych, w tym opracowywanie studiów wykonalności dla nowych projektów i inwestycji,

  • Analiza i interpretacja danych finansowych i niefinansowych, w tym opracowywanie wniosków i rekomendacji wspierających proces podejmowania decyzji biznesowych,

  • Analiza danych rynkowych w celu monitorowania działań oraz wdrażania odpowiednich rozwiązań ,

  • Budowanie i rozwój modeli finansowych ,

  • Prezentowanie analiz i rekomendacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, controlling, analityka, ekonometria),

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych,

  • Wiedza na temat czytania dokumentów finansowych (sprawozdań, rachunków zysków i strat, bilansów, cash-flow),

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,

  • Silna orientacja na biznes oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Bardzo dobrze rozwinięta umiejętność syntetyzowania informacji, formułowania wniosków, łączenia faktów i szukania zależności.

Mile widziane

  • doświadczenie w audycie i/lub pracy z danymi finansowymi,

  • doświadczenie w obszarze M&A i/lub Due dilligence.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Narzędzia pracy (laptop, telefon),

  • Fundusz świadczeń socjalnych z wczasami "pod gruszą” i świadczeniami okolicznościowymi,

  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci,

  • Bezpłatna opieka medyczna,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Dofinasowanie do karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym klientem jest firma produkująca żelazostopy na bazie krzemu. Głównymi odbiorcami oferty Klienta są producenci stali, przemysł motoryzacyjny, zbrojeniowy i lotniczy, a produkty spółki sprzedawane są niemal na wszystkich rynkach europejskich.

Przewiń do profilu firmy