Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk finansowy

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

  • Magazynowa 4, Leszno
    Leszno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Magazynowa 4

Leszno

Twój zakres obowiązków

  • Analityk finansowy

  • Przygotowywanie analiz związanych z bieżącą działalnością firmy,

  • Analiza odchyleń od budżetu,

  • Identyfikacja obszarów oszczędności lub zwiększenia efektywności kosztowej,

  • Kontrolowanie i analiza kosztów,

  • Przygotowanie, kontrola i realizacja planu finansowego w ujęciu miesięcznym i rocznym,

  • Sporządzanie raportów dla Zarządu,

  • Sporządzanie kalkulacji dotyczących wszystkich wyrobów gotowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,

  • Biegłe posługiwanie się arkuszami kalkulacyjnymi,

  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru controllingu oraz doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze produkcji.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Premię kwartalną do 20%,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Praca na samodzielnym stanowisku po okresie wdrożenia,

  • Prowadzenie ciekawych projektów,

  • Rozwój stanowiska w miarę wzrostu kompetencji i samodzielności pracownika,

  • Opieka medyczna Medicover Premium,

  • Dostęp do platformy szkoleniowej w tym do nauki języka angielskiego,

  • Benefity ZFŚS.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników