Oferta pracy

Analityk Finansowy

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie systematycznych raportów i analiz,

  • udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca / roku

  • monitorowanie wyników finansowych poszczególnych komórek organizacyjnych oraz ich prezentacja

  • analiza odchyleń od budżetu

  • udział w procesie wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi raportowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, finanse, ekonometria)

  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej

  • zdolność analitycznego myślenia

  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie

  • umiejętność pracy na dużych zbiorach danych oraz ich prezentacji

  • biegła znajomość pakietu MS Office - w szczególności MS Excel (mile widziana znajomość VBA)

  • motywacja do poszerzania wiedzy i zdobywania doświadczenia

Mile widziane

  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu finansowego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę w zespole

  • udział w ciekawych projektach

  • możliwości poszerzania wiedzy i umiejętności

  • dofinansowanie do opieki medycznej i karty sportowej