Logo Pracuj.pl

Analityk Finansowy

Onninen Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu budżetów i prognoz krótkoterminowych (rachunek wyników oraz bilans)
  • Współudział w raportowaniu finansowym do centrali grupy kapitałowej
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych oraz rekomendacja optymalizacji w zakresie wybranych wskaźników
  • Zapewnienie zgodności raportów rachunkowości zarządczej z danymi w sprawozdaniu finansowym
  • Kontrola realizacji budżetu wraz z analizą czynników powstałych odchyleń
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Współudział w budowaniu narzędzi kontrolnych
  • Przygotowanie raportów na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • Gruntowna wiedza z zakresu funkcjonowania finansów, analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w dziale księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel – poziom zaawansowany, Word, Power Point)
  • Dobra znajomość SAP ERP
  • Znajomość VBA, SQL będzie dodatkowym atutem
  • Zaawansowane umiejętności analityczne
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2).
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Otwartość oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i warsztaty
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Onninen Sp. z o. o.

Onninen sp. z o.o. to wielobranżowa hurtownia instalacyjna dla profesjonalistów. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Analityk Finansowy, Łódź