Logo Pracuj.pl

Analityk finansowy

Instytut Centrum Zdrowia Matki PolkiO firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Rzgowska 281

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Osoba pełniąca tę rolę pod nadzorem Z-cy Dyrektora ds. Finansowych-Głównego Księgowego czynnie uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kontroli jego realizacji.
  • Aktywny udział w procesie budżetowania i prognozowania lub planowania krótkoterminowego i wieloletniego.
  • Kontrola realizacji powyższych planów.
  • Analiza realizacji budżetów, wyjaśnianie odchyleń, rekomendacje.
  • Przygotowywanie okresowych i doraźnych raportów finansowych. Analiza wyników finansowych, biznesowa analiza przychodów i kosztów- cykliczna oraz ad hoc.
  • Tworzenie syntetycznych i analitycznych raportów informacyjnych z zakresu kontrolingu finansowego (analiza i wizualizacja danych).
  • Kontrola kosztów.
  • Miesięczny przegląd i weryfikacja pakietów sprawozdawczości finansowej
  • Regularne monitorowanie i analiza dużej ilości danych.
  • Bieżąca współpraca z komórkami merytorycznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, matematyki lub pokrewne.
  • Znajomość rachunkowości zarządczej.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Excel (budowanie funkcji / korzystanie z funkcjonalności bazodanowych – tabele przestawne, funkcje sumujące, wyszukiwania i adresu)
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność zarządzania budżetem.
  • Wysokie zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych liczbowych i innych informacji - analiza trendów, wskaźników, formułowanie i prezentacja wniosków.

Mile widziane

  • Umiejętność oceny i wyboru odpowiedniego podejścia zmierzającego do szybkiej realizacji zadań.
  • Praca z bardzo dużą ilością danych zarówno ustrukturyzowanych jak i rozproszonych
  • Doświadczenie w dziale controllingu, w audycie lub w dziale księgowości.
  • Doświadczenie w obszarze raportowania / rachunkowości zarządczej.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, sumienność i dokładność.
  • Wysoka komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość zasad rachunkowości i sprawozdawczości.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnym lub niepełnym – do uzgodnienia
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Dodatek za wysługę lat
  • Staż pracy

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

CV, list motywacyjny z opisem doświadczenia zawodowego

Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.

Kopia uprawnień budowlanych i zaświadczenie o przynależności do PIIB

Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy:

- w Dziale Kadr i Płac ICZMP w Łodzi, Szpital Ginekologiczno - Położniczy

- ul. Rzgowska 281/289 – pok. 5a

- pocztą na adres Instytut CZMP Dział Kadr i Płac 93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289

- pocztą elektroniczną poprzez przycisk "aplikuj"

Informujemy, że nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Analityk finansowy, Rzgowska 281, Łódź