Analityk Finansowy

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie nowopowstającego działu analiz w naszej firmie

  • Analiza potrzeb i budowa raportów na podstawie dostępnych źródeł danych

  • Analiza procesów biznesowych i identyfikowanie obszarów do optymalizacji

  • Analiza i weryfikacja kluczowych KPI w firmie

  • Tworzenie analiz i kalkulacji na potrzeby Zarządu

  • Wsparcie klienta wewnętrznego w zakresie danych

  • Uczestniczenie w pracach zmierzających do usprawnienia działających procesów

  • Ścisła współpraca z osobami technicznymi implementującymi rozwiązanie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

  • Umiejętność myślenia analitycznego

  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych

  • Znajomość  SQL i VBA

  • Terminowość i skrupulatność

  • Mile widziana znajomość narzędzi BI

To oferujemy

  • Dostępność pakietu medycznego PGF Opieka Medyczna

  • Bogata oferta Ubezpieczenia Grupowego

  • Możliwość dofinansowania do pakietu sportowego Fit Profit

  • Możliwość korzystania z Ubezpieczenia Lekowego

  • Owocowe 13-stki w miesiącu

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCHHURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

WYBIERZ PGF

Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2,3 tys. Pracowników

Karierę w Spółce współpracującej z ponad 600 dostawcami produktów farmaceutycznych

Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu