Oferta pracy

Analityk Finansowy

"KAN" sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie do Zarządu bieżącej informacji finansowej i raportów ad hoc

  • Przygotowywanie budżetu i forecastów

  • Kontrola realizacji budżetu

  • Tworzenie analiz finansowych, kontrola wskaźników, odchyleń i kalkulacji

  • Raportowanie kosztów oraz analizowanie rentowności poszczególnych kategorii produktów i kanałów

  • Kontrola struktury centrów przychodowo-kosztowych

  • Ścisła współpraca z działem księgowości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, rachunkowość)

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w procesach analizy finansowej i controllingu)

  • Bardzo dobra znajomość P&L

  • Wiedza z obszaru zarządzania finansami, controllingu finansowego

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel oraz PowerBI

  • Wysoka świadomość procesów biznesowych

  • Doskonałe zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

  • Mile widziane doświadczenie w branży retail

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o uznanej na rynku marce

  • realny wpływ na decyzje i kierunki rozwoju organizacji

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B

  • kartę zniżkową na zakupy w sklepach Tatuum

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • kafeteria benefitowa

Od ponad 20 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością materiałów, ponadczasowością modeli, unikatowością produktu i reprezentowanymi wartościami. DNA marki bazuje na naturalności, osobowości, prostocie, jakości i komforcie. To wszystko możliwe jest dzięki zaangażowaniu całego zespołu, którego częścią możesz się teraz stać.

Przewiń do profilu firmy