Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

Stella Pack S.A.O firmie

  • Lubartów

    Lubartów, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • estymacje, analiza i rozliczanie kosztów produkcji

  • wprowadzanie/aktualizowanie cen sprzedaży (obsługa cenników i rabatów w systemie ERP), w tym cen promocyjnych oraz analiza rentowności

  • kontrola kosztów, w szczególności monitorowanie kosztów funkcjonowania działów produkcyjnych, w tym napraw, ulepszeń i inwestycji

  • kalkulacja jednostkowych kosztów produkcji oraz analiza odchyleń

  • przygotowywanie zestawu danych wejściowych dla procesów planowania zakupów i produkcji (ścisła współpraca z działami Zakupów i Produkcji)

  • kontroling zapasów (stała współpraca z działami Zakupów, Logistyki i Produkcji), w tym monitorowanie rotacji produktów oraz kalkulacja rezerw i odpisów aktualizacyjnych

  • proaktywne rekomendowanie działań ukierunkowanych na ciągłą poprawę wykorzystania zasobów produkcyjnych, redukcję kosztów produkcji, optymalizację portfolio produktów oraz stanu zapasów, w tym ograniczanie strat

  • nadzorowanie prawidłowości danych dotyczących cen sprzedaży

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby innych działów i kontroli produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – ekonomia/finanse

  • mile widziane 1-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych

  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • mile widziana znajomość Access & Power BI

  • Zaawansowane zdolności analityczne

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, proaktywność, zaangażowanie

  • Dobre zdolności organizacyjne oraz umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP, w szczególności modułów rachunku kosztów produkcji obsługi cenników i rabatów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy

  • przyjazną atmosferę i wsparcie współpracowników

  • pracę pełną wyzwań i ciekawych doświadczeń

Stella Pack S.A.

Stella Pack S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów i opakowań z tworzyw sztucznych oraz innowacyjnych produktów użytku domowego, które pomagają w codziennym życiu, w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Mamy stabilną pozycję na rynku i uznanie Klientów w Polsce i świecie. Zawdzięczamy to staraniom naszych pracowników oraz jakości produktów. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie stały rozwój, więc każdego dnia, każdym działaniem budujemy silną markę Stella Pack.

Przewiń do profilu firmy