Oferta pracy

Analityk Finansowy

BEST S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i administrowanie modelami finansowymi

  • Analizowanie trendów, poziomu realizacji założeń budżetowych i wyjaśnianie przyczyn odchyleń

  • Przygotowywanie i tworzenie narzędzi do analiz operacyjnych, rentowności i efektywności inwestycji,

  • Planowanie i bieżąca kontrola wskaźników finansowych oraz kowenantów

  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby podejmowania decyzji biznesowych oraz rekomendowanie rozwiązań strategicznych

  • Projektowanie i wdrażanie nowych metod analizy danych ilościowych i finansowych

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z kontrolingiem, analizą finansową, modelowaniem

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub matematyczne (spec. finansowa)

  • Znajomość standardów rachunkowości oraz zasad konsolidacji sprawozdań finansowych

  • Praktyczna znajomość MS Excel (tabele przestawne) oraz MS SQL (zapytania)

  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Umiejętności komunikacyjne, w szczególności prezentacji informacji finansowych w sposób jasny i czytelny

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja własnych zadań

  • Umiejętność pracy zespołowej, inicjatywa, chęć udziału w procesach zmian oraz nowych projektach

Mile widziane

  • Znajomość programów finansowo-księgowych oraz narzędzi wspomagających proces planowania i kontrolingu

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00

  • możliwość pracy zdalnej

  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników

  • platformę do nauki języków obcych

  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów

  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne

  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • kulturę oparta na feedbacku, w której liczy się Twój głos

  • BEST atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowy urlop

  • system kafeteryjny

BEST S.A.

Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 700 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Przewiń do profilu firmy