Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Fit My Day Sp. Z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Lubelskim. Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

FIT MY DAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 07 sie 2021
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie kluczowych decyzji Zarządu poprzez dostarczanie informacji o aktualnej sytuacji finansowej firmy (miesięczne, kwartalne i coroczne raporty finansowe dotyczące firmy)

  • Weryfikacja danych finansowych, nadzór nad systemem księgowości, sprawozdawczości finansowej, procedurami oraz rozliczeniami podatkowymi

  • Ocena ryzyka finansowego inwestycji, transakcji, lokat, rekomendacja oraz kontrola inwestycji, sterowanie płynnością finansową firmy

  • Poszukiwanie i przedstawianie rozwiązań zapewniających optymalną rentowność firmy, analiza planów inwestycyjnych

  • Nadzór i praca nad przygotowaniem budżetu, kontrola jego realizacji, dostarczenie odpowiednich informacji niezbędnych do jego tworzenia

  • Odpowiedzialność za monitorowanie oraz optymalizację poziomu kosztów i zapasów

  • Współpraca z szefami innych działów w celu rozwoju firmy

  • Opracowywanie biznesplanów dla nowych projektów inwestycyjnych

  • Cykliczne sporządzanie raportów finansowych

  • Raportowanie właścicielsko - zarządcze oraz wsparcie w analizach wspierających bieżącą działalność spółki i podejmowanie decyzji przez kadrę menadżerską

  • Wsparcie Zarządu w zakresie realizacji strategii rozwoju przedsiębiorstwa

  • Wsparcie Zarządu w zakresie podejmowania decyzji inwestycyjnych

  • Zapewnienie bieżącej płynności finansowej, planowanie przepływów finansowych, odpowiadanie za właściwy poziom majątku obrotowego oraz dbanie o prawidłową strukturę kosztów

  • Nadzór i zarządzanie zespołem księgowości, kadr i płac, kontrolingu i administracji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, zarządzanie, rachunkowość lub pokrewne)

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami w przedsiębiorstwie

  • Gruntowna wiedza z obszaru finansów, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz przepisów prawa podatkowego

  • Umiejętność holistycznego spojrzenia na przedsiębiorstwo w zakresie realizacji wyznaczonej strategii rozwoju

  • Umiejętność przeprowadzania wszechstronnych analiz biznesowych dotyczących wpływu podejmowanych decyzji inwestycyjnych na funkcjonowanie przedsiębiorstwa

  • Umiejętność dyskusji i formułowania wniosków odnośnie potencjalnych możliwości i rozwoju przedsiębiorstwa (zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego)

  • Swoboda w poruszaniu się w zagadnieniach prawa pracy

  • Umiejętność analizowania i podejmowania ryzyk biznesowych

  • Doświadczenie i umiejętność w zarządzaniu zespołem

  • Dobra organizacja pracy własnej i pracy podległych zespołów

  • Umiejętność głębokiego utożsamiania się z celami zawodowymi Firmy

  • Umiejętność i odwaga samodzielnego podejmowania decyzji

  • Proaktywność

  • Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Praktyczna znajomość informatycznych zintegrowanych systemów zarządzania oraz uczestnictwo w ich wdrażaniu

  • Wysoki stopień zdolności interpersonalnych

  • Uporządkowanie, zorganizowanie, analityczny umysł

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska

  • Duża samodzielność i decyzyjność

  • Kompleksowe wdrożenie w obowiązki oraz szkolenie w zakresie branży

  • Gwarantujemy zatrudnienie na wypadek lock-downu

FIT MY DAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Catering Dietetyczny FITMYDAY jest skierowany do osób, które walczą ze stresem, wiekiem i zbędnymi kaloriami. Wychodzi naprzeciw nowym trendom lifestylowym oraz tym, które związane są z bezpieczeństwem żywieniowym.

Do naszej prężnie rozwijającej się firmy zajmującej się prowadzeniem cateringu dietetycznego poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk finansowy

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje