Logo Pracuj.pl

Analityk finansowy

BIGRAM S.A.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

firmy produkcyjnej z branży przemysłu stoczniowego.

Twój zakres obowiązków

  • udział w przygotowywaniu budżetu oraz kontrolowanie jego realizacji,
  • przygotowywanie kalkulacji w zakresie istniejących i powstających procesów oraz jednostkowych kosztów usług,
  • opracowywanie i rozwijanie procedur oraz narzędzi analitycznych w zakresie prowadzonych zadań,
  • obliczanie i analiza wskaźników KPI dla wydzielonych obszarów biznesowych,
  • przygotowywanie kalkulacji i analiz o charakterze stałym i doraźnym,
  • udział w tworzeniu analiz i modeli finansowych związanych z produkcją, szacowaniem kosztów projektów, planów finansowych,
  • gotowość do pracy stacjonarnej w Szczecinie.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • oczekiwane doświadczenie w controllingu w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność pozyskiwania i przetwarzania danych z systemu finansowo-księgowego (w tym ścisła współpraca z działem rachunkowości),
  • umiejętności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność współpracy w wieloosobowym zespole,
  • zdolność do działania pod presją czasu.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet socjalny.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie grupowe

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Aktualne oferty pracodawcy
MS/AF/0622

Analityk finansowy, lubuskie