Oferta pracy

Analityk Finansowy (m/f)

Grupa BaltonaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Do naszej centrali poszukujemy osoby na stanowisko:

ANALITYK FINANSOWY (m/f)

Zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji wraz z analizą bieżących odchyleń.
  • Sporządzanie analiz i codziennych raportów sprzedażowo-marżowych na potrzeby firmy.
  • Udział w procesie raportowania i prognozowania wydatków kapitałowych w cyklu miesięcznym.
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.

Wymagania

  • 2 -4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w controllingu).
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office – szczególnie MS Excel.
  • Znajomość podstaw księgowości.
  • Ponadprzeciętne umiejętności analityczne.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków.
  • Dokładność i terminowość.

Oferujemy

  • Pracę w młodym i doświadczonym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia własnych kwalifikacji;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, integracje, owoce w biurze, praca zdalna (kilka dni w miesiącu) i inne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy