Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Finansowy

Deloitte CE BSC Rzeszów

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za terminowe dostarczanie miesięcznych raportów finansowych (bilans i rachunek zysków i strat);

  • Ścisła współpraca z dyrektorami i kontrolerami finansowymi w procesie prowadzenia księgowości zarządczej;

  • Zarządzanie procesem rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów;

  • Nadzorowanie wewnętrznych realokacji kosztów;

  • Pomoc w przygotowywaniu raportów i analiz oraz dokumentacji dla potrzeb audytu wewnętrznego;

  • Prowadzanie regularnej kontroli danych finansowych w celu zapewnienia należytej jakości danych.

Nasze wymagania

  • Masz minimum dwa lata doświadczenia w obszarze finansów;

  • Posiadasz tytuł licencjata/magistra w obszarze Finansów i Rachunkowości, Matematyki lub Ekonomii bądź innych kierunków technicznych;

  • Bardzo dobrze znasz MS Excel;

  • Znasz bardzo dobrze język angielski w mowie i piśmie;

  • Jesteś dokładny/a, sumienny/a i posiadasz zdolności analityczne;

  • Szybko dostosowujesz się do zmian i jesteś otwarty/a na zdobywanie nowej wiedzy.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym;

  • Możliwość kształtowania kierunków rozwoju firmy;

  • Codzienna bliska współpraca z partnerami biznesowymi wysokiego szczebla w organizacji;

  • Jasno określona ścieżka rozwoju wspierająca rozwój kompetencji;

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz dostęp do nowoczesnych platform szkoleniowych (Udemy for Business, Linkedin Learning, getAbstract, Culture Navigator);

  • Rozbudowany program benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma MyBenefit, karta MultiSport, kursy językowe;

  • Międzynarodowe środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

O zespole

Dział Finansowy to zespół ekspertów w dziedzinie finansów, którzy zajmują się różnego rodzaju działaniami w obszarze finansowym dla oddziałów Deloitte z 18 krajów Europy Centralnej.

Ścieżka Rekrutacji

🛋️ ️ Możesz uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym w zaciszu swojego mieszkania.

💻Jeżeli spełniasz podane wymagania dotyczące doświadczenia, zaprosimy cię na rozmowę w formie wideokonferencji, która zastąpi tradycyjne spotkanie w biurze.

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Przewiń do profilu firmy