Oferta pracy

Analityk Finansowy

KRUK S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie budżetów i prognoz dla portfeli nabytych na różnych rynkach

  • Rozwój modeli prognostycznych i decyzyjnych

  • Określanie wielopoziomowych celów operacyjnych

  • Raportowanie i analiza wyników

  • Przygotowywanie prognoz dla projektów inwestycyjnych

  • Przedstawianie wniosków i rekomendacji dotyczących inwestycji

  • Opracowywanie i analiza wskaźników opłacalności inwestycji

  • Współpraca z wewnętrznymi Klientami Departamentu Controllingu

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 1-2-letnie doświadczenie w pracy związanej z kontrolingiem, analizą finansową, modelowaniem

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub matematyczne (spec. finansowa)

  • Praktyczna znajomość MS Excel (tabele przestawne) oraz MS SQL (zapytania)

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Praca w międzynarodowych zespołach

  • Ruchome godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Parking dla rowerów i samochodów

  • Możliwość uzyskania atrakcyjnego bonusu w programie poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • Kafeteria MyBenefit