Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Finansowy

  • Nowy Sącz, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz podjąć współpracę z dużą firmą z sektora FMCG
    Dołącz do naszego zespołu jako:
    Miejsce pracy: Nowy Sącz

     Zakres obowiązków:

    • Sporządzanie raportów i analiz finansowych wraz z ich interpretacją (płynność finansowa, wydatki inwestycyjne, struktura kosztów, odchylenia wyników w stosunku do prognoz, analiza marż i rentowności produktów i usług),
    • Przygotowywanie kalkulacji cen produktów i usług,
    • Współpraca przy przygotowywaniu budżetów i wieloletnich planów finansowych, przygotowanie założeń, tworzenie i weryfikowanie modeli finansowych,
    • Kalkulacje opłacalności projektów inwestycyjnych,
    • Kalkulacje oszczędności i aktywne uczestnictwo w różnych projektach oszczędnościowych,
    • Inicjowanie zmian oraz działań usprawniających procesy i procedury,
    • Analiza rentowności produktu, regionu, kategorii, itp.,
    • Kontrola kosztów,
    • Rozwijanie narzędzi kontrolingowych,
    • Współpraca z działami operacyjnymi.

    Wymagania i kompetencje zawodowe:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku analityka finansowego,
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, controlling, rachunkowość),
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – poziom zaawansowany – w szczególności program Excel,
    • Zdolności analityczne, samodzielność, dokładność, sumienność, doskonała organizacja pracy,
    • Umiejętność podejmowania decyzji i ich racjonalnego uzasadnienia,
    • Systematyczność i konsekwencja w działaniu,
    • Dobra znajomość języka angielskiego (z uwzględnieniem słownictwa finansowo-biznesowego).

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listu motywacyjnego) z zaznaczeniem w temacie wiadomości nazwa stanowiska.

    Oferty nie spełniające w/w warunków nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”