Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Finansowy

  • Oborniki, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 28.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Personal HR poszukuje dla swojego Klienta Destylacje Polskie Sp. z o.o. – czołowego, polskiego producenta alkoholu etylowego rektyfikowanego i odwodnionego, osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Oborniki
    koło Poznania

    Główne zadania na stanowisku:

    • Analiza kosztów i przychodów zakładu produkcyjnego zaksięgowanych w systemie księgowo – finansowym spółki pod kątem rentowności;
    • Przedstawianie sugestii dotyczących zwiększenia efektywności procesów produkcyjnych, logistycznych, zakupowych, sprzedażowych spółki;
    • Analiza rentowności produktów i usług;
    • Budżetowanie dla zakładu produkcyjnego średniej wielkości o jednorodnym profilu produktowym;

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe;
    • Doświadczenie w samodzielnej analizie kosztów i przychodów;
    • Wysokie umiejętności analizy i syntezy danych z systemu księgowo - finansowego;
    • Znajomość planów kont i systemów finansowo – księgowych;
    • Wysoka wnikliwość i umiejętność wyciągania wniosków;
    • Silna motywacja do dalszego rozwoju kompetencji zawodowych w zakresie finansów;
    • Bardzo dobra znajomość programu Excell;
    • Znajomość zasad budżetowania;
    • Dobra orientacja w rachunkowości finansowej i zarządczej;
    • Otwartość i chęć poznawania nowych zagadnień procesu produkcyjnego;
    • Umiejętność współpracy w szczególności ze służbami księgowymi;

    Nasz Klient oferuje:

    • Pełen rozwój kompetencji zawodowych także poprzez szkolenia i studia podyplomowe.
    • Samodzielność w działaniu i atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Przyjazną, nastawioną na współpracę, atmosferę pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (CV, list motywacyjny)
    za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem Analityk Finansowy_Destylacje Polskie
    Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).