Oferta pracy

Analityk finansowy

Aircom Automotive

7 00011 000 brutto / mies.

Fabryczna 20B

Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie oraz monitorowanie budżetów miesięcznych i rocznych,

  • uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego, prognoz finansowych a także kontrolowanie ich realizacji i przeprowadzanie analizy odchyleń wraz z komentarzem,

  • rozliczanie wyników miesiąca, analiza odchyleń i ich wyjaśnienia,

  • kalkulacja marż i kosztów produkcji,

  • analizowanie rentowności produktów,

  • sporządzanie wszelkich raportów i analiz finansowych, również w ujęciu poszczególnych projektów,

  • przygotowanie danych do okresowych i rocznych sprawozdań finansowych,

  • tworzenie oraz usprawnianie narzędzi controllingowych.

Nasze wymagania

  • min. 5 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • wiedza z zakresu controllingu produkcji – warunek konieczny,

  • wykształcenie wyższe, o profilu ekonomicznym,

  • znajomość ustawy o rachunkowości,

  • umiejętność kalkulacji kosztów,

  • biegła znajomość MS Excel,

  • znajomość systemu ERP,

  • bardzo dobra znajomość pozostałych programów MS Office oraz programów księgowych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • interesujący zakres zadań z możliwością realizowania pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive,

  • możliwość udziału w ciekawych projektach podnoszących umiejętności,

  • niepowtarzalną atmosferę pracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • brak dress code’u,

  • ubezpieczenie na życie,

  • prywatną opiekę medyczną dla całej rodziny,

  • kartę sportową,

  • karty przedpłacone,

  • owocowe wtorki,

  • program poleceń dla pracowników,

  • program sugestii dla pracowników.

Aircom jest międzynarodową firmą zajmującą się dystrybucją zestawów naprawczych do opon. Produkujemy kompresory i uszczelniacze do opon oraz kompresory do siedzeń. Nasze produkty dostarczamy do globalnych marek, takich jak: Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Lamborghini, Mercedes-Benz, Moia, Porsche, Volvo, Volkswagen, Seat oraz Škoda.

Główna siedziba firmy (wraz z działem R&D oraz produkcją) znajduje się kilka kilometrów od Wrocławia. Natomiast nasz drugi oddział mieści się w Nanjing w Chinach.

Dowiedz się więcej na www.aircom.ag !

Przewiń do profilu firmy