Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy – planista

PP S.C. PAWEŁ KNEZ, PIOTR WILCZYŃSKI

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz finansowych na różnych poziomach organizacyjnych (cała firma, wybrane jednostki, realizowane projekty, wybrane produkty etc.).

  • Udział w przygotowywaniu budżetów i prognoz oraz monitorowanie ich wykonania.

  • Nadzorowanie poziomu zatowarowania oraz zarządzanie harmonogramem dostaw.

  • Raportowanie wyników finansowych do Zarządu.

  • Wdrażanie i rozwijanie narzędzi kontrolingowych i planistycznych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe (w obszarze kontrolingu finansowego, rachunkowości lub matematyki).

  • Biegła obsługa MS Excel.

  • Znajomość systemów BI.

To oferujemy

  • Ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej, prężnej i szybko rozwijającej się firmie.

  • Realny wpływ i udział wyborze kierunku rozwoju organizacji.

  • Pracę w młodym i zgranym zespole.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy lub samozatrudnienia B2B.

Garett Electronics to młoda, polska marka z dużym potencjałem. Naszym celem jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie produktów, które będą dostępne dla każdego. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną elektroniki użytkowej, głównie smartwatchy (dla dzieci i dorosłych), produktów beauty-tech, kamer samochodowych, słuchawek oraz power banków.

Przewiń do profilu firmy