Logo Pracuj.pl

Analityk Finansowy

LPW Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • praca nad projektami wskazanymi przez Pracodawcę
  • przygotowywanie analiz finansowych, tworzenie prognoz finansowych, analiz kosztów i korzyści dla inwestycji w sektorze publicznym i prywatnym
  • zarządzanie projektami

Nasze wymagania

  • absolwent studiów wyższych na kierunku finanse lub rachunkowość
  • min. roczne doświadczenie w obszarze analizy projektów inwestycyjnych/infrastrukturalnych realizowanych przez sektor publiczny i prywatny, w szczególności finansowanych ze środków unijnych
  • wiedza i doświadczenie w zakresie stosowania metod i technik analizy finansowej, zasad tworzenia sprawozdawczości finansowej
  • opracowywanie dokumentów aplikacyjnych dla przedsiębiorstw i podmiotów publicznych takich jak: biznes plany i studia wykonalności oraz analizy kosztów i korzyści
  • znajomość zasad i procedur związanych z aplikowaniem o dotacje z Unii Europejskiej
  • doświadczenie w koordynowaniu i zarządzaniu projektami, ze szczególnym uwzględnieniem przedsięwzięć współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, będzie dodatkowym atutem
  • zdolność do pracy nad kilkoma projektami równocześnie i umiejętność oceny priorytetów
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • inicjatywa, kreatywność
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • bardzo dobra komunikatywność
  • gotowość do wyzwań

To oferujemy

  • realizację ciekawych tematów konsultingowych na terenie Polski
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • możliwość pracy w biurze w Katowicach i/lub pracy zdalnej z dowolnego miejsca w kraju
  • pracę w nowoczesnym biurze w bardzo dobrej lokalizacji (teren Parku Technologicznego Ekoenergia Woda-Bezpieczeństwo w Katowicach) - na terenie Parku znajduje się m.in. parking (miesięczny abonament parkingowy opłacany przez pracodawcę), skwer z miejscem do wypoczynku, stojaki na rowery

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny).

LPW Consulting Sp. z o.o.

Spółka w ramach Grupy LPW poszukuje osób na stanowisko ANALITYK FINANSOWY.

Analityk Finansowy, podlaskie