Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

UP Sieć Klubów FitnessO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie analiz rentowności i efektywności i innych

  • weryfikacja i analiza baz danych oraz zapewnienie spójności danych pomiędzy systemami funkcjonującymi w firmie

  • przygotowywanie prognoz i założeń budżetowych przewidując ryzyka

  • inicjowanie działań w celu osiągnięcia celów finansowych oraz przedstawianie sugestii rozwiązań operacyjnych, które mają wpływ na wyniki finansowe,

  • przygotowywanie raportów miesięcznych i innych na potrzeby Zarządu

  • interpretacja danych wynikających z raportów

  • wspieranie wyższego kierownictwa poprzez dostarczanie informacji na temat wyników finansowych oraz sprawozdawczości, jako wsparcie procesu podejmowania decyzji biznesowych

  • prowadzenie procesu kalkulacji kosztu i jego wpływu na kapitał

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe Ekonomiczne

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze analiz/kontrolingu/audytu

  • umiejętności analityczne

  • zaawansowana znajomość programów MS Excel i MS PowerPoint

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • doskonałe umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • elastyczność, chęć do nauki i otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju umiejętności technicznych i interpersonalnych

  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i wpływ na rozwój biznesu

  • wsparcie kierownictwa w procesie

  • pracę w przyjaznej atmosferze

UP Sieć Klubów Fitness

UP to nie tylko sieć klubów fitness. UP to styl życia.

Jesteśmy ekologiczną siecią klubów fitness w Polsce. Tworzymy zaangażowaną i świadomą swoich decyzji UP_społeczność, która wspólnie z nami motywuje i edukuje się dążąc do UPsolutnego stylu życia!

W naszych klubach fitness UP wszystko zależy od Ciebie, Twojej mocy, Twoich decyzji, Twojej wolności wyboru. To Twoje życie. UP TO YOU – mówi claim UP.

UP to trzy filary:

GENERATION – budujemy społeczność,

MOTIVATION – wzajemnie się motywujemy,

EDUCATION – edukujemy siebie nawzajem, ulepszamy świat.

Naszym celem jest ciągłe zarażanie innych pro środowiskowym działaniem i powiększanie UP_społeczności, a co za tym idzie otwieranie kolejnych klubów w Polsce.

Przewiń do profilu firmy