Oferta pracy

Analityk finansowy/Pracownik zajmujący się windykacją

TOMASIK, GROELE ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 19 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań windykacyjnych,

  • sporządzanie raportów i analiz finansowych,

  • wsparcie procesu budżetowania,

  • gromadzenie i weryfikacja danych dotyczących wyników finansowych,

  • realizacja zadań związanych z obiegiem dokumentów finansowo-księgowych,

  • wsparcie Partnerów Kancelarii w zakresie zagadnień związanych z zarządzaniem finansami i rozliczeniami finansowymi

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • studia wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, prawo, bankowość),

  • biegła znajomość pakietu MS Excel oraz systemów finansowo-księgowych,

  • doskonałe umiejętności analityczne,

  • rzetelność i dokładność,

  • asertywność wobec dłużników.

O nas

Kancelaria prawna poszukuje pracownika zajmującego się windykacją oraz bieżącą analityką finansową na bazie narzędzi typu Excel. Zatrudnienie odbywać się będzie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.