Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Finansowy

Neapco Europe Sp. z o.o.O firmie

Neapco Europe Sp. z o.o.

Kaliska 72

Praszka

Jesteśmy producentem komponentów dla branży motoryzacyjnej. Produkujemy półosie napędowe oraz odlewy aluminiowe dla największych producentów w branży automotive: BMW, Ford, VW, General Motors, Daimler i wielu innych. Możemy się pochwalić ponad 60-cio letnią tradycją oraz dobrą pozycją wśród największych pracodawców w regionie. Zatrudniamy blisko 1000 pracowników. Działamy w Praszce - na styku 3 województw: opolskiego, łódzkiego i śląskiego.

Do zespołu Finansów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk Finansowy (automotive)

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowych;
  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, prognozy lub planu wieloletniego;
  • Kontrola realizacji budżetu - przygotowywanie analiz porównawczych przychodów i kosztów do planu, wyjaśnianie różnic;
  • Zapewnienie wsparcia analitycznego innych działów w firmie;
  • Optymalizacja i rozwój narzędzi do procesów analizy i raportowania;
  • Raportowanie wyników analiz do Zarządu i Centrali w USA;
  • Kontrola projektów inwestycyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: preferowane ekonomiczne (finanse, rachunkowość), jak również matematyka i pokrewne;
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu finansów i analiz finansowych;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmach produkcyjnych) – mile widziane;
  • Swobodna znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Bardzo dobra znajomość Excel oraz wysokie umiejętności analityczne;
  • Znajomość systemu SAP oraz MS Access będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność (również w języku obcym);
  • Dobre umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku;
  • Umowę o pracę na pełny etat w godzinach 7-15;
  • Możliwość dalszego rozwoju m.in. poprzez szkolenia;
  • Wysoką kulturę pracy i miłą atmosferę;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (in. bonusy finansowe na wakacje i  święta, darmowa siłownia na terenie zakładu, tanie obiady w stołówce, preferencyjne warunki ubezpieczenia prywatnego - polisy na życie, dofinansowanie do prywatnego ubezpieczenia medycznego itp.).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych jest Neapco Europe sp. z o.o. z siedzibą w Praszce, ul. Kaliska 72, 46 – 320 Praszka, REGON: 140891298, NIP: 7010060289, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000276788, kapitał zakładowy: 1.900.000,00 zł („Spółka”)

Moje dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody – również w celu przeprowadzenia dalszych procesów rekrutacyjnych.

Spółka zapewnia poufność moich danych osobowych.

Możliwość wyrażenia poszczególnych zgód i szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych pojawią się po kliknięciu w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne