Oferta pracy

Analityk Finansowy

Pilkington

  • Sandomierz

    Sandomierz, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca w tym przygotowanie wyniku finansowego i jego wytłumaczenia.

  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego.

  • Przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby Zarządu.

  • Kontrola odchylenia wykonania i budżetu.

  • Bieżąca kalkulacja kosztów wyrobów i cen transferowych.

  • Analiza rentowności produktów, kalkulacja Works Unit Cost.

  • Wycena i analiza rentowności nowych produktów oraz kosztów nowych uruchomień.

  • Zarządzanie master data finansowymi w SAP (aktualizacja controllingowych wskaźników materiałów, zwalnianie kosztów standard itd.).

  • Kalkulacja cen transferowych.

  • Udział w inwentaryzacjach wyrobów i środków trwałych.

  • Wskazywanie obszarów do optymalizacji w ramach World Class Manufacturing.

  • Uczestnictwo w rozwijaniu SAP analitics cloud.

  • Kalkulacja i nadzór nad projektami oszczędnościowymi.

  • Współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi na różnych szczeblach organizacji

  • Zaawansowana obsługa programu MS Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Skrupulatność i systematyczność

  • Duża samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie kwartalne

  • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji

  • Szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych (np. bony świąteczne)

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego (PPE)

  • Dofinansowanie kształcenia uzupełniającego i nauki języków obcych

  • Darmowa platforma do nauki języków obcych

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk: Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Pilkington

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy