Oferta pracy

Analityk Finansowy

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk FinansowyNumer ref.: Nr ref.: KFWJG
Obowiązki:
  • udział w zbudowaniu od podstaw procesów controllingowych oraz narzędzi wspomagających procesy,
  • zbudowanie standardów dotyczących księgowości i sprawozdawczości,
  • rozwój systemu informatycznego wspomagającego procesy księgowe i controllingowe,
  • udział w procesach budżetowania, planowania, kontrolowania i analizowania odchyleń,
  • stworzenie systemu dostarczania wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • dokonywanie analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne m.in. rentowności wystaw, ponoszonych wydatków it
Wymagania:
  • doświadczenie w budowaniu od podstaw procesów finansowo-księgowych,
  • gruntowna wiedza z zakresu funkcjonowania finansów, analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej; mile widziana w zakresie finansów publicznych,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków z danych liczbowych, umiejętność przedstawienia wniosków,
  • ponadprzeciętne kompetencje interpersonalne, w szczególności umiejętność budowania pożądanych postaw, umiejętność pracy w grupie, asertywność, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu,
  • znajomość obsługi komputera, praktyczna znajomość obsługi programów księgowych, programów do procesów controllingowych, bardzo dobra znajomość excela.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • pozytywne nastawienie, otwartość i inicjatywa w działaniu.
Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne