Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk finansowy

Blue Media S.A.O firmie

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz i raportów cyklicznych,

  • tworzenie arkuszy analitycznych,

  • zarządzanie procesem kontroli kosztów bankowych,

  • wsparcie w procesie pozyskania finansowania obcego,

  • wsparcie procesów i systemów finansowych,

  • współpraca z bankami z zakresie obsługi produktów bankowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (obszar ekonomii, finansów i rachunkowości),

  • znajomość Microsoft 365,

  • bardzo dobra znajomość Excel/ Power Query,

  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej,

  • myślenie analityczne

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie, dociekliwość

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w finansach/kontrolingu

  • znajomość SQL będzie dodatkowym atutem

  • pasja do tego, co robisz

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę w trybie hybrydowym

  • współpracę i udział w unikalnych projektach

  • nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi

  • benefity dostosowane do potrzeb pracowników

  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji

Blue Media S.A.

Jesteśmy Blue Media i “jesteśmy Blue”.

Napędza nas potęga morza i ludzkie potrzeby w zakresie wygodnej obsługi codziennych obowiązków związanych z finansami, płatnościami i ubezpieczeniami.

Od kilkunastu lat czerpiemy z doświadczeń, zdobytej wiedzy i tego co podpowiadają nam zachowania naszych użytkowników, by wyprzedzać trendy i dostarczać ludziom to, czego potrzebują, choć sami mogą jeszcze nie zdawać sobie z tego sprawy. Jesteśmy humanistami czerpiącymi z potęgi technologii.

Przewiń do profilu firmy

Co dalej:

  • zapoznamy się z Twoją aplikacją,

  • skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI – APLIKUJ!