Oferta pracy

Analityk Finansowy

No Limit Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca;

  • Sprawozdawczość zarządcza dla spółek zagranicznych grupy;

  • Monitorowanie oraz analiza wyników rzeczywistych vs budżet i rok poprzedni;

  • Weryfikacja poprawności danych finansowych we wszystkich wymiarach analitycznych;

  • Komunikacja ze spółkami grupy i uzgadnianie ich wyników finansowych;

  • Przygotowywanie budżetów i prognoz finansowych;

  • Przygotowywanie analiz i kalkulacji finansowych ad-hoc;

  • Aktywne wsparcie działu w kwestiach analitycznych, finansowo - kontrolingowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kontrolingu finansowym;

  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym otoczeniu;

  • Umiejętność zbierania i uwzględniania danych z różnych źródeł;

  • Wysokie zdolności analityczne;

  • Umiejętność współpracy i pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym dziale;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce;

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe);

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji;

  • Kompleksowy system szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

No Limit Sp. z o.o.

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy