Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Finansowy / Specjalista ds. Kontrolingu

Sescom S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kalkulacji i analiz danych operacyjnych i finansowych

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów

  • Nadzór nad prawidłowością księgowań przychodów i kosztów

  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji, analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, budżetu kroczącego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń

  • Uczestniczenie w procesie raportowania miesięcznego, przygotowywanie raportów, komunikacja z biznesem, tworzenie uzasadnień biznesowych odchyleń realizacji planu

  • Obsługa narzędzi kontrolingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej ekonomiczne, (preferowane kierunki: Finanse/Ekonomia/Zarządzanie/Matematyka)

  • Doświadczenie zawodowe/ staż/ praktyki w Dziale Kontrolingu lub Księgowości

  • Posiadanie wiedzy teoretycznej z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej

  • Doskonała znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela

  • Obsługa systemów finansowo-księgowych, systemu BI, programu Qlik

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1/B2

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz zdolność formułowania wniosków

  • Dokładność, komunikatywność, nastawienie na pracę zespołową

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

  • Wyzwania zawodowe oraz rozwój umiejętności

  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

  • Dogodną lokalizację biura

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sescom S.A.

Sescom IT Infrastructure to wsparcie w integracji i utrzymaniu infrastruktury informatycznej i rozwiązań audiowizualnych.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, systemów i aplikacji. Wykonujemy projekty i dedykowane zabudowy na potrzeby implementacji technologii digital signage. Zarówno w handlu jak i usługach klienci coraz częściej wymagają przenikania oferty online i offline, dlatego tak ważne staje się wdrażanie nowych technologii.

Więcej o naszej działalności przeczytasz na: https://sescom.eu/oferta/sescom-it-infrastructure/

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

  • Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

  • Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

  • Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe

  • Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów