Analityk finansowy - Specjalista ds. tworzenia biznes planów

MSCG SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

MSCG SPÓŁKA AKCYJNA

Tomasza Zana 11a

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne tworzenie analiz finansowych obejmujących prognozę RZiS, bilansu, wykonanie rachunku przepływów pieniężnych, analizy wskaźnikowej opłacalności projektu,
  • Merytoryczna i kreatywna partycypacja w zadaniach zespołów tworzących aplikacje konkursowe oraz dokumenty strategiczne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów ekonomicznych. Preferowane kierunki: finanse i rachunkowość lub analityka gospodarcza,
  • Dobra znajomość MS EXCEL,
  • Wiedza z zakresu podstawowych pojęć dotyczących analizy finansowej (struktura bilansu, rachunek przepływów pieniężnych itp.)
  • Rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Kreatywność, kontaktowość oraz umiejętność pracy z dokumentami i aktami prawnymi oraz liczbami,
  • Dokładność i terminowość, bardzo dobra umiejętność pracy zespołowej,
  • Zainteresowanie innowacjami, tematyką biznesową, rozwojem przedsiębiorstw.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub płatny staż w przypadku osób bez doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Rozwój w oparciu o pełną ścieżkę kariery w firmie,
  • Ciekawą i ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie doradczej,
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach tworzonych dla wiodących firm na rynku,
  • Pakiet szkoleń z zakresu programów dotacyjnych, możliwość rozwoju umiejętności z obszaru analizy finansowej pod okiem profesjonalnych analityków finansowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

MSCG tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy od kilkunastu lat z pasją i zaangażowaniem wspierają przedsiębiorców w realizacji ambitnych projektów biznesowych.

Więcej informacji o firmie i naszych projektach znajdziesz na stronie: www.mscg.pl

Analityk finansowy - Specjalista ds. tworzenia biznes planów, Tomasza Zana 11a, Lublin