Analityk (Finansowy/Sprzedaży/Audyt)

CPL JobsO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

CPL Jobs

Poznań

Poznań

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży telekomunikacji, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Twoje zadania:

Analityk Finansowy:

  • interpretacja danych finansowych w celu określenia trendów w ogólnych wynikach finansowych jednostki biznesowej;
  • przewidywanie problemów w procesie i planowanie działań naprawczych;
  • wykorzystywanie wielu systemów pomocnych w analizie danych i dostarczanie analiz operacyjnych;
  • dostarczanie wiedzy na temat wspieranych jednostek i ich wpływu na inne jednostki;
  • zapewnianie profesjonalnego doradztwa, wskazówek i obsługi klientów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • odpowiedzialność za główne elementy obsługiwanego procesu, w tym analizę wariancji, raportowanie czy komunikowanie i wyjaśnianie wyników klientom i przełożonym;
  • budżetowanie i prognozowanie;
  • współpraca z wewnętrznymi klientami w zakresie dostarczania danych finansowych, konsultacji i przedstawiania rekomendacji dotyczących realizacji celów oraz poprawy efektywności operacyjnej;
  • gromadzenie i porządkowanie danych wykorzystywanych do przygotowania raportu finansowego/biznesowego;
  • interpretacja i analiza danych finansowych, w tym miesięcznych wyników finansowych.

LUB Audytor:

  • Audyt i praca z fakturami, umowami i zamówieniami klientów/dostawców w celu zapewnienia dokładnego rozliczenia i uzyskania odpowiedniej marży;

  • identyfikacja usprawnień procesów prowadząca do zwiększenia wydajności w całej firmie;

  • współpraca z wieloma działami w celu zapewnienia, że usługi pełnione są na odpowiednim poziomie i w ustalonych terminach;

  • prowadzenie sprawozdawczości dotyczącej wariancji, identyfikacji przyczyn źródłowych i rozwiązywania błędów prowadzące do oszczędności;

  • inne ad hocowe zadania oraz udział w przeglądach operacyjnych z interesariuszami.

LUB Analityk Sprzedaży:

  • Współpraca z zespołem Sprzedażowym oraz Analiz Finansowych w celu sformułowania wskaźników dotyczących wyników biznesowych w regionie EMEA w odniesieniu do prognoz i planów;

  • przegląd miesięcznych wyników finansowych i wiodących wskaźników z właścicielami firm, w tym odpowiednia analiza wariancji. Współpraca z zespołem Analiz Finansowych, zespołem księgowym i partnerami biznesowymi w celu zapewnienia, że wszelkie ryzyka/możliwości są uwzględniane;

  • kierowanie procesem prognozowania i tworzenia budżetu dla działu sprzedaży w Wielkiej Brytanii, w celu zapewnienia wysokiej jakości usług dla całego EMEA;

  • wsparcie rozwoju systemów w celu osiągnięcia maksymalnych korzyści w zakresie sprawozdawczości, analizy i prognozowania;

  • wsparcie dyrektora działu Analiz Finansowych;

  • współpraca z działem sprzedaży w celu wsparcia biznesu.

Oczekiwania:

  • 2 lat doświadczenia branżowego;
  • udokumentowane wykształcenie wyższe;
  • wysoki poziom zdolności analitycznych;
  • zaawansowany poziom obsługi MS Excel;
  • język angielski płynny w mowie i piśmie;
  • umiejętność ustrukturyzowania i przekazania idei oraz informacji, zarówno w formie ustnej, jak i pisemnej, w sposób zwięzły, skuteczny i przekonujący, w celu zapewnienia jasnego zrozumienia dla odbiorców docelowych;
  • zdolność do analizowania danych pochodzących z wielu źródeł w celu ustalenia, czy istnieją korelacje i powiązania między zestawami danych;
  • umiejętność organizowania i zarządzania pracą w sposób wydajny i skuteczny w celu zapewnienia realizacji zadań, etapów i celów zgodnie z określonymi ramami czasowymi.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy