Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Finansowy

TE ConnectivityO firmie

TE Connectivity

Kablowa 1

Szczecin

TE Connectivity jest światowym liderem technologii przemysłowych o rocznych obrotach sięgających 13 miliardów dolarów, tworzącym bezpieczniejsze, zrównoważone i efektywne połączenia sieciowe na miarę jutra. Nasze rozwiązania w zakresie połączeń i sensorów, wypróbowane i sprawdzone w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych, umożliwiają rozwój w dziedzinie transportu, przemysłu, technologii medycznej, energetyki, transmisji danych oraz w obszarze zastosowań domowych. TE zatrudnia 80 tys. pracowników, w tym ponad 8 tys. inżynierów, współpracując na co dzień z klientami w ok. 150 krajach. Dla TE i jego klientów LICZY SIĘ KAŻDE POŁĄCZENIE.

Opis Stanowiska

Jako Analityk finansowy będziesz odpowiedzialny za dostarczanie precyzyjnych analiz oraz raportów, kontrolę zapasów oraz za wsparcie Kontrolera Fabryki w zakresie budżetowania, prognozowania oraz zadań w trakcie zamknięcia miesiąca.

Główne obowiązki

  • Analiza i wycena kosztów standardowych materiałów stanowiących zapas firmy – na co dzień jak również w cyklach rocznych.
  • Dbanie o ciągłość standaryzacji procesowej oraz standaryzacji raportowania.
  • Przygotowywanie dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych raportów i analiz, jak rownież zadań w trakcie zamkniecia miesiąca.
  • Aktywny udział w procesie budżetowania oraz prognozowania.
  • Bliska współpraca z wieloma działami, lokalnie jak również w grupie TE.
  • Controlling transakcji magazynowych oraz odchyleń wynikających ze zleceń produkcyjnych.
  • Partner dla Kontrolera Fabryki w zakresie wsparcia w osiaganiu celów finansowych i inicjatyw w firmie.

Doświadczenie zawodowe i kwalifikacje

  • 3+ lata doświadczenia zawodowego w obszarze finansów, controllingu jako analityk. Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • 3+ lata doświadczenia zawodowego z systemami klasy ERP.
  • Wykształcenie wyższe – finanse, controlling, księgowość lub ekonomia.
  • Zdolności analityczne i nastawienie na rozwiazywanie problemów.
  • Pozytywne nastawienie i postawa “damy radę!”
  • Dobre umiejetności interpersonalne i dobra komunikacja
  • Umiejetność pracy pod presją czasu w szybko zmieniającej się organizacji o strukturze matriksowej.
  • Bardzo dobra znajmość języka angielskiego (B2 i wyżej).
Competencies:
Values: Integrity, Accountability,Teamwork, Innovation

Oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • szkolenia na terenie Polski i za granicą
  • prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do wczasów/wypoczynku
  • częściowo opłacana karta lunchowa
  • profesjonalny rozwój w międzynarodowej firmie nowych technologii
  • świeże jabłka w biurze

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do załogi naszej firmy zapraszamy do składania CV z klauzulami

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tyco Electronics Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Cybernetyki 19, Warszawa 02-677 Polska, Zakład Produkcyjny w Szczecinie ul Kablowa 1,70-895 Szczecin w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tyco Electronics Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Cybernetyki 19, Warszawa 02-677 Polska, Zakład Produkcyjny w Szczecinie ul Kablowa 1,70-895 Szczecin również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

w siedzibie firmy przy ul.Kablowej 1 lub za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne