Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

XPLUS S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój systemu raportującego przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi (MS Power BI, Power Pivot, Power Query)

  • udział w tworzeniu architektury funkcjonalnej projektowanego rozwiązania

  • diagnozowanie przyczyn niepoprawnych wyników działania systemów, analiza niespójnych danych w systemach

  • optymalizacja istniejących rozwiązań w tym ulepszanie/ wdrażanie innowacji i automatyzacji w zakresie raportowania

  • przygotowywanie raportów, analiz, wniosków (ad hoc/cyklicznych)

  • współudział w tworzeniu budżetu firmy oraz monitorowanie jego realizacji

  • analiza i kontrola kosztów oraz przychodów

  • ścisła współpraca z Księgowością

  • obsługa przeksięgowań kontrolingowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z obszaru finansów lub rachunkowości

  • min. 2- letnie doświadczenie zdobyte w dziale księgowości lub controllingu

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość narzędzi Business Inteligence (rekomendowany MS Power BI)

  • znajomość programów MS Office: Excel z Power Pivot (DAX), Power Query, Power Point, obsługa dużych zbiorów danych,

  • znajomość przepisów księgowych i przepisów podatkowych

  • samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania logicznych wniosków

  • zdolność do szybkiego uczenia się oraz chęć do poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w środowisku D365

To oferujemy

  • Współpracę z kluczowym partnerem Microsoftu

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT

  • Wsparcie w rozwoju – szkolenia i warsztaty

  • Zgrany zespół, z którym będziesz świętować wspólne sukcesy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

XPLUS S.A.

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

Przewiń do profilu firmy