Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w procesie budżetowania w jednostkach zależnych holdingu

  • Monitorowanie realizacji założeń budżetowych

  • Analiza danych finansowych, przekształcenie danych z systemu w zrozumiałe raporty na potrzeby zarządcze

  • Przygotowanie prognoz finansowych i oceny rentowności planowanych inwestycji

  • Dostarczanie informacji zarządczej dla kierownictwa firmy, niezbędnych do podejmowania decyzji strategicznych

  • Udział w zamknięciu miesiąca – kontrola prawidłowości ujęcia kosztów, wyjaśnienie zmian i odchyleń,

  • Monitorowanie i usprawnianie procesów kontrolingowych wewnątrz organizacji

  • Komunikacja procesów finansowych w spółkach holdingu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, bankowość)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Znajomość oprogramowania MS Office

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Dociekliwość w rozwiązywaniu zagadnień

  • Skrupulatność w weryfikacji dokumentów

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość branży medycznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w największej w Polsce grupie szpitali

  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

  • Elastyczność w organizacji własnej pracy

  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów usprawniających pracę

  • Pracę na nowoczesnych systemach controlingowych